Agresivoo
fot. ESL

Przed nami trzeci dzień fazy wstępnej EU Masters – dziś dwa mecze Szaty Maga

Po dwóch dniach rozgrywek, walka o bezpośredni awans do turnieju głównego oraz o miejsca w finałach play-in nabiera tempa. Dotychczasowy lider – Ninjas in Pyjamas – w dalszym ciągu stoi niepokonany i nie chce oddać jedynego miejsca premiowanego bezpośrednim awansem. W walce o zwycięstwo w grupie w dalszym ciągu liczą się jednak Gentside Esports oraz Szata Maga, które czekają dzisiaj dwa mecze. Jeżeli Polacy dalej chcą liczyć się w walce o pierwsze miejsce, dwa zwycięstwa będą konieczne.

Pierwszy dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. To właśnie w nim zagrają Polacy, których przeciwnikiem będzie przedostatnie w tabeli, Enclave Gaming. Zwycięstwo Szaty Maga jest w tym meczu obowiązkiem. Godzinę później do walki przystąpią NiP oraz Gentside. W pierwszym, aczkolwiek nie ostatnim, tego dnia pojedynku na szczycie z pewnością będą czekały nas ogromne emocje. Któryś z faworytów do pierwszego miejsca straci punkty, co musi wykorzystać polski zespół.

O godzinie dwudziestej swój mecz rozpocznie Crvena zvezda, w składzie której zobaczymy Krzysztof „Kackos” Kubziakowski oraz Damian „Lucker” Konefał. Parę minut po 21 czekać nas będzie kolejny bardzo ciekawy pojedynek. Liderzy, podejmą faworyzowane Vodafone Giants, w którego barwach gra Gaweł „Kashtelan” Paprzycki. Drużyna Polaka, straciła już wystarczająco dużo punktów a znając jej możliwości, można być pewnym że tanio skóry nie sprzeda. Bez dwóch zdań będzie to ciężki mecz dla obu ekip.

Zanim ochłoniemy po meczu NiP-u i Giants, rozpocznie się kolejny już pojedynek na szczycie. Do walki o być może pierwsze miejsce w grupie, a przynajmniej o pewność miejsca w finałach Play-in przystąpi Szata Maga oraz Gentside. W tym arcyważnym starciu nie będzie miejsca na błędy, pozostaje nam więc trzymać kciuki za wicemistrzów 16. sezonu ESL MP.

Pełny harmonogram drugiego dnia fazy play-in:

Środa, 12 września – faza grupowa, dzień 3.
18:00 Szata Maga vs Enclave Gaming Bo1
19:00 Gentside Esports Gentside vs Ninjas in Pyjamas Bo1
20:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda vs mousesports Bo1
21:00 Ninjas in Pyjamas vs Vodafone Giants Bo1
22:00 Gentside Esports Gentside vs Szata Maga Bo1
23:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda vs Enclave Gaming Bo1

Wszystkie mecze European Masters 2018 Summer będziecie mogli obejrzeć na ESL.TV Polska. Dzisiaj komentować spotkania będą dla Was Michał „Avahir” Kudliński oraz Mikołaj „Silv4n” Sinacki. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nieznani sprawcy ponownie ostrzelali dom Dr DisRespecta

Podczas ostatniej transmisji na żywo Guya "Dr DisRespecta" Beahma doszło do niebezpiecznej sytuacji. W kierunku domu 36-latka po raz drugi w ciągu dwó...