fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Nieznani sprawcy ponownie ostrzelali dom Dr DisRespecta

Podczas ostatniej transmisji na żywo Guya „Dr DisRespecta” Beahma doszło do niebezpiecznej sytuacji. W kierunku domu 36-latka po raz drugi w ciągu dwóch dni padły strzały, które rozbiły okno na górnym piętrze.

Rzecz jasna jego stream z trybu Battle Royale w Call of Duty został przerwany. Amerykanin tuż przed zakończeniem transmisji zwrócił się do bezpośrednio do napastników, używając niecenzuralnych słów. Na szczęście żaden z członków rodziny Dr DisRespecta nie ucierpiał. Beahm zapewnia, że sytuacja zostanie rozwiązana, a on sam już jutro wróci z kolejną transmisją. Streamer za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował za napływające z całego świata wyrazy wsparcia. W całej sprawie rozpoczęło się również dochodzenie policji.

Dr DisRespect jest jednym z najpopularniejszych twórców w serwisie Twitch. Na ten moment posiada on ponad 2,5 miliona obserwujących.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: G2 Esports vs HellRaisers – statystyki graczy

Faza nowych legend FACEIT Major London 2018 wystartowała. Jako pierwsi po zwycięstwo sięgnęli reprezentanci G2 Esports, którzy po niesamowicie wyrówna...