fot. Team Secret

Team Secret zaproszony na ESL One Hamburg

Zaledwie dzień po tym, jak Michał „Nisha” Jankowski zasilił szeregi Teamu Secret, poznaliśmy pierwszy europejski turniej lanowy, na którym Polak pojawi się ze swoją nową drużyną. Piąty zespół The International 2018 został bowiem zaproszony na ESL One Hamburg 2018 z pulą nagród wynoszącą 300 tysięcy dolarów.

Zeszłoroczni wicemistrzowie niemieckich zawodów dołączyli więc do Virtus.pro oraz Evil Geniuses, których przyjazd do Hamburga został potwierdzony już jakiś czas temu. W rozgrywkach udział weźmie łącznie dwanaście formacji, z czego czwórkę z nich wyłonią regionalne kwalifikacje. Przypomnijmy, iż tegoroczna odsłona ESL One Hamburg nie jest częścią Dota Pro Circuit. Mimo to należy się spodziewać, iż w Niemczech wystąpi wiele mocnych ekip, które w nowych składach będą chciały rozgrzać się przed pierwszym Majorem kolejnego sezonu zmagań. Turniej w Hamburgu rozegrany zostanie między 23 a 28 października.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: MIBR vs TyLoo - statystyki graczy

Mało kto się tego chyba spodziewał. W swoim pierwszym meczu w ramach fazy nowych legend FACEIT Major London 2018 TyLoo pokonało MIBR po naprawdę świet...