fot. ESL/Beth Saravo

NiP kończy współpracę ze składem PUBG

Niespełna rok po swoim wejściu na scenę Playerunknown’s Battlegrounds włodarze Ninjas in Pyjamas zdecydowali się zakończyć współpracę z dotychczas zatrudnianym przez siebie składem. Decyzja ta nie może jednak dziwić – w przypadku tej ekipy trudno mówić o jakichkolwiek sukcesach.

Zaczęło się nieźle, bo zaledwie miesiąc po swoich narodzinach zespół NiP-u otrzymał zaproszenie na Intel Extreme Masters Oakland 2017, gdzie co prawda zakończył dwie rundy na podium, ale ostatecznie zajął odległe, 17. miejsce. To był zresztą ostatni lan, na jakim wystąpili podopieczni szwedzkiej organizacji. Potem były kolejne nieudane występy w różnych online’owych rozgrywkach, a wszystko przypieczętował turniej barażowy do Global Loot League Season 3 – tam Drew “Sweaterr” Mis wraz z kolegami znaleźli się w gronie czterech najgorszych ekip.

Scena PUBG dopiero raczkuje i chociaż dobrze bawiliśmy się z naszym zespołem, to koniec końców uznaliśmy nie pasuje on do nas – przyznał Hicham Chahine, dyrektor generalny NiP-u. – Obecnie przyglądamy się różnym opcjom i możecie być pewni, że jeszcze powrócimy ze składem, który będzie zgodny zarówno z oczekiwaniami naszymi, jak i naszych fanów. Dzięki wam za waszą służbę, chłopaki. Mam nadzieję, że nasze drogi kiedyś się jeszcze przetną – dodał.

Tym samym Ninjas in Pyjamas opuszczają tacy gracze, jak:

  • Drew „Sweaterr” Miser
  • ​Oliver „Ollywood” Tell
  • ​Karl Johan „Ekkz” Kallevik​
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: mousesports vs Ninjas in Pyjamas – statystyki graczy

Nie tak swój pierwszy występ na Majorze w barwach mousesports wyobrażał sobie Janusz "Snax" Pogorzelski. Zespół Polaka uległ rozpędzonemu Ninjas in Py...