fot. FACEIT

compLexity Gaming nie zwalnia tempa i pokonuje G2 Esports

compLexity Gaming wyrasta na jedno z największych objawień FACEIT Major London 2018. Po inauguracyjnej wygranej dziś udało się pokonać G2 Esports. Podopieczni Ronalda „Rambo” Kima potrzebują już tylko jednej wygranej, aby pojawić się na scenie głównej SSE Arena na Wembley.

compLexity Gaming
16:11 G2 Esports G2 Esports

(FACEIT Major – 2. runda)
16 13 Cache 2 11
3 9

Początek spotkania zdecydowanie nie układał się po myśli G2 Esports. Rywal nie tylko zaliczył udaną pistoletówkę, ale niedługo później dołożył także zwycięstwa w kolejnych rundach. Wydawać by się mogło, że francusko-belgijska piątka inicjatywę odzyska już po pierwszym pojedynku z karabinami. Nic z tych rzeczy. compLexity kontynuowało swoją skuteczną ofensywę, nie pozwalając oponentom na żadną odpowiedź i wysuwając się na prowadzenie aż 8:0. Wtedy nastąpił chwilowy zryw G2, które zdołało wygrać dwie rundy z rzędu. Na dobrze dysponowanej tego dnia ekipie Petera „stanislawa” Jarguza nie zrobiło to jednak żadnego wrażenia. Triumfatorzy amerykańskiego Minora zakończyli bowiem pierwszą połowę spotkania rewelacyjnym wynikiem 13:2

Drużyna z Europy Zachodniej nie zamierzała oddać wygranej bez walki. Dzięki zwycięstwie w pistoletach dorobek punktowy zespołu Richarda „shoxa” Papillona został wreszcie powiększony. Niedługo później konto czterech Francuzów i Belga uzupełniły dwa kolejne oczka. Obraz drugiej połowy nie zmienił się także, gdy compLexity mogło pozwolić sobie na pełen zakup. Rywal zbliżył się już na pięć punktów, ale to zespół reprezentujący Amerykę Północną okazał się lepszy, mimo że rundę zaczął z samymi pistoletami. To wydarzenie nie podłamało G2, które coraz pewniejszym krokiem zmniejszało dystans do konkurentów. Na finisz zabrakło jednak sił, co doszczętnie wykorzystali zawodnicy compLexity, kończąc mecz wynikiem 16:11.

Nie warto rozstawać się z transmisją, ponieważ już za chwilę na serwerze zameldują się zawodnicy Ninjas in Pyjamas oraz Teamu Liquid. Wszystkie spotkania wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, natomiast polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat FACEIT Major London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: Cloud9 vs HellRaisers – statystyki graczy

Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że obrońcy tytułu z Cloud9 pożegnają się z FACEIT Major London 2018 już w fazie nowych legend. Ekipa zza ocea...