Snax mousesports
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Pech mousesports – ekipa Snaxa powalczy o życie z FaZe Clanem

Żarty się skończyły – już jutro poznamy dwie ekipy, które odpadną z fazy nowych legend FACEIT Majora z bilansem 0:3, a co za tym idzie nie będą miały zapewnionego udziału w przyszłorocznym Intel Extreme Masters Katowice. W gronie zagrożonych jest m.in. mousesports Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego.

Polak i jego koledzy nie mieli jednak szczęścia w losowaniu, gdyż o swoje życie i przyszłość na Majorze będą walczyć z… FaZe Clanem, czyli jednym z teoretycznych faworytów do końcowego triumfu. Popularne Myszy na pewno o wiele bardziej liczyły na Winstrike Team, ale wschodnioeuropejska formacja trafiła na obrońców tytułu z Cloud9, którzy w Londynie jak dotychczas regularnie zawodzą.

Ciekawie wygląda też sytuacja wśród zespołów z bilansem 2:0. Już teraz możemy być pewni, że tytuł legendy zdobędzie compLexity Gaming lub też BIG – obie te drużyny trafiły na siebie w bezpośrednim pojedynku i są o krok od awansu, chociaż wcześniej wydawało się to być nieprawdopodobne. Drugą parę tworzą natomiast Astralis i Team Liquid, czyli dwie piątki, które sprawnie przeszły przez fazę nowych pretendentów.

Pary trzeciego dnia prezentują się następująco:

14 września – drużyny z bilansem 2:0
15:30 compLexity Gaming vs BIG BO1
20:00 Astralis vs Team Liquid BO1
14 września – drużyny z bilansem 1:1
11:00 Vega Squadron vs Fnatic BO1
12:30 TyLoo vs HellRaisers BO1
17:00 Natus Vincere vs Ninjas in Pyjamas BO1
18:30 G2 Esports vs MIBR BO1
14 września – drużyny z bilansem 0:2
14:00 Winstrike Team vs Cloud9 BO1
21:30 FaZe Clan vs mousesports BO1

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, natomiast polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat FACEIT Major London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: mousesports vs MIBR - statystyki graczy

Zawodnicy MIBR postawili mousesports w bardzo trudnej sytuacji. Kolejna porażka oznacza bowiem, że drużyna Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego pożegna się...