fot. ESL/Helena Kristiansson

n0thing i seang@res zagrają w północnoamerykańskiej ESEA MDL

Na przestrzeni ostatnich miesięcy dwóch legendarnych członków amerykańskiej pro sceny, Jordan „n0thing” Gilbert oraz Sean „seang@res” Gares, usunęło się w cień, skupiając się bardziej na roli ekspertów czy analityków. Nie oznacza to jednak, że nie będzie nam już dane zobaczyć ich na serwerze – obaj Amerykanie zagrają bowiem w nadchodzącym sezonie ESEA Mountain Dew League.

Gares pozostaje poza grą od stycznia tego roku, gdy dobiegła końca jego przygoda z Misfits Gaming. Od tego czasu 30-latek wielokrotnie pojawiał się na największych turniejach jako członek obsady komentatorskiej, a także wystąpił wraz z miksowym ez money crew w eliminacjach do DreamHack Open Valencia. Z kolei Gilbert w sierpniu ubiegłego roku wylądował na ławce rezerwowych Cloud9 i dopiero w maju definitywnie opuścił szeregi organizacji. Niedawno wystąpił jednak w kilku spotkaniach, wspierając w roli zmiennika mousesports oraz NRG Esports.

Teraz seang@res i n0thing będą mogli kontynuować swoją, nie oszukujmy się, rekreacyjną grę w ESEA MDL. Zostali oni bowiem włączeni do składu sformowanego przez Samuela „SileNta” Portillo. 23-latek został niedawno usunięty ze Swole Patrol, ale to do niego należał slot w rozgrywkach, wobec czego mógł skompletować sobie całkiem nową ekipę. I to też uczynił – poza nim i wyżej wspomnianą dwójką w drużynie znaleźli się również znany ze Splyce Abraham „abE” Fazli, a także Yazan „clowN” Ammari.

Pełny skład nienazwanej jeszcze drużyny prezentuje się następująco:

  • Samuel „SileNt” Portillo
  • Yazan „clowN” Ammari
  • Abraham „abE” Fazli
  • Sean „seang@res” Gares
  • Jordan „n0thing” Gilbert
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

KuKi opuszcza Seoul Dynasty na rzecz Los Angeles Valiant

Włodarze Los Angeles Valiant postanowili wreszcie sprezentować swoim kibicom pierwszy tej jesieni transfer. W drugim sezonie Overwatch League barw eki...