Polskie eliminacje do RedBull M.E.O. by ESL w Clash Royale z finałami na PGA!

RedBull Mobile Esports Open by ESL to jeden z najważniejszych turniejów w Clash Royale. Zawody w grę na urządzenia mobilne obejmują rywalizację w 36 krajach na całym świecie, a najlepsi zawodnicy otrzymają zaproszenie na finały, które będą miały miejsce w Niemczech. Eliminacje pojawią się także w naszym kraju. Pierwsze polskie eliminacje rozpoczną się już 21 września, a ostatecznego triumfatora poznamy 14 października na targach PGA.

Pierwsza faza rozgrywek obejmuje cztery turnieje eliminacyjne online. Każdy, kto tylko ukończył 16 lat i chce powalczyć o wyjazd na światowe finały w Niemczech, będzie mógł spróbować swoich sił w otwartych kwalifikacjach. Zapisy do eliminacji są prowadzone pod tym adresem. Warto zaznaczyć, że udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny, a liczba miejsc jest nieograniczona. Wszystkie starcia będą rozgrywane w formacie jeden na jednego w trybie do trzech zwycięstw, a gracze będą musieli popisać się zmysłem strategicznym, znajomością gry oraz umiejętnością szybkiego reagowania na ruchy przeciwnika. Cztery turnieje kwalifikacyjne wyłonią 16 najlepszych graczy, którzy awansują do kolejnego etapu, który rozegrany zostanie na targach PGA. Pełny harmonogram kwalifikacji przedstawia się następująco:

Piątek, 21 września Kwalifikacje #1 zapisy
Wtorek, 25 września Kwalifikacje #2 zapisy
Piątek, 28 września Kwalifikacje #3 zapisy
Piątek, 5 października Kwalifikacje #4 zapisy
Sobota, 13 października Kwalifikacje na PGA

Triumfator polskich kwalifikacji będzie miał okazję powalczyć z najlepszymi zawodnikami Clash Royale z całego świata na finałach w Niemczech, które odbędą się w styczniu. Wszystkie koszty podróży i uczestnictwa w imprezie zostaną pokryte przez organizatorów. Tytuł mistrza Red Bull M.E.O. by ESL czeka!

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
HellRaisers

FACEIT Major: Vega Squadron vs Fnatic – statystyki graczy

W drugim dzisiejszym meczu drużyn z bilansem 1:1 lepsze okazało się HellRaisers, które po wyrównanej pierwszej i jednostronnej drugiej połowie okazało...