fot. FACEIT

HellRaisers ogrywa TyLoo w kolejnym meczu FACEIT Majora

HellRaisers potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa, by zapewnić sobie awans do play-offów FACEIT Major London 2018 oraz upragniony status legendy. Dziś uczestnicy Minora CIS po wyrównanej pierwszej i jednostronnej drugiej połowie pokonali TyLoo, notując drugą wygraną w fazie nowych legend.

TyLoo 10 : 16 HellRaisers

(FACEIT Major – 3. runda)
10 8 Overpass 7 16
2 9

Pierwsze minuty meczu upłynęły pod znaczącą dominacją TyLoo, które bardzo szybko zapewniło sobie czteropunktową przewagę. Spora w tym zasługa Hansela „BnTeTa” Ferdinanda, który przez dwie rundy z rzędu samodzielnie eliminował po trzech rywali, robiąc sporo miejsca swoim kolegom. HellRaisers otrząsnęło się z tego szoku dopiero przy wyniku 1:5 i od razu wzięło się za odrabianie strat. Przyniosło to zresztą wymierne skutki, bo bardzo szybko wypracowana wcześniej przewaga Azjatów zaczęła topnieć i tuż przed przerwą wynosiła już tylko jedno oczko, a już po chwili nie było jej wcale.

Po przejściu do obrony HR stało się bowiem stroną dominującą i to dominującą w stopniu znacznym. Podopieczni Ivana „Johnty” Shevcova na wiele minut przejęli inicjatywę na serwerze i w tym czasie zanotowali serię aż sześciu wygranych z rzędu rund, która pozwoliła im na zyskanie względnego spokoju. I chociaż TyLoo próbowało jeszcze powrócić do tego pojedynku, to próby te na niewiele się zdały, bo HellRaisers nie zamierzało wypuścić z rąk raz zdobytego prowadzenia. Ostatecznie więc Özgür „woxic” Eker i spółka w drugiej połowie oddali rywalom zaledwie dwa punkty, w efekcie wygrywając 16:10.

Już za kilkanaście minut kolejny mecz, w którym Winstrike Team podejmie Cloud9. Wszystkie spotkania wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, natomiast polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat FACEIT Major London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Odoamne

Startują europejskie Regional Finals. Na początek Splyce podejmie Misfits

Chociaż finały letnich play-offów EU LCS są już historią, to nadal czekają nas ogromne emocje związane z najważniejszymi rozgrywkami LoL-a na Starym K...