fot. ESL/Bart Oerbekke

Virtus.pro weźmie udział w turnieju CS:GO na Malcie

Jeszcze przed końcem tego roku czeka nas turniej Counter-Strike’a rozgrywany na… Malcie. To właśnie w tym egzotycznym jak na CS:GO kraju odbędzie się SuperNova CS:GO Malta, w którym udział weźmie w sumie osiem drużyn. Dziś poznaliśmy dwie z nich.

Jako pierwsze zaproszenia na zawody otrzymały BIG oraz Virtus.pro, czyli dwójka uczestników trwającego właśnie FACEIT Major London 2018. O ile jednak formacja z Niemiec nadal walczy w Londynie, tak Virtusi powrócili do kraju już jakiś czas temu. Ponadto z uwagi na bardzo przeciętną formę Polacy nie otrzymują już zaproszeń na najbardziej prestiżowe imprezy, toteż maltańska impreza będzie dla nich wartościową okazją, by powalczyć na międzynarodowej arenie.

Kolejne zespoły poznamy w nadchodzących tygodniach, zaś harmonogram ich ogłaszania wygląda tak:

BIG Virtus.pro TBA (24 września) TBA (24 września)
TBA (8 października) TBA (8 października) TBA (15 października) TBA (15 października)

SuperNova CS:GO Malta rozegrane zostanie między 29 listopada a 2 grudnia w Intercontinental Arena Conference Centre w St. Julian’s. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 150 tysięcy dolarów, ale jej dokładny podział nie jest jeszcze znany.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny turniej SUPER GAME e-sport tym razem w Szczecinie

Szczecin to miasto, które na esportowej mapie Polski jest bardzo często pomijane. Tym bardziej warto więc ogłosić, że już pod koniec września w stolic...