fot. ESL/Bart Oerbekke

Poznaliśmy grupy zamkniętych eliminacji do 4. sezonu Polskiej Ligi Esportowej

Czwarty sezon Polskiej Ligi Esportowej zbliża się wielkim krokami. Sama liga, jak ogłoszono już jakiś czas temu, podzielona zostanie na dwie dywizje, ale zanim wystartują, muszą odbyć się zamknięte eliminacje, które pozwolą wyłonić brakujących uczestników.

Udział w zamkniętych kwalifikacjach weźmie w sumie sześć drużyn, z czego większość tworzą różnego rodzaju miksy. Największą uwagę skupia na sobie oczywiście MIKSTURA – pod tą dość enigmatyczną nazwą kryją się bowiem m.in. Paweł „byali” Bieliński i Paweł „innocent” Mocek, zawodnicy związani obecnie z Virtus.pro i Tempo Storm. Z innych ciekawych zespołów mamy także choćby PRIDE Academy, w składzie którego znajdziemy dwóch byłych reprezentantów pierwszego składu PRIDE.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B

Invizy Esport

PRIDE Academy

PROTON

M1 Gaming

MIKSTURA

sadboys2001

dixyi splawik SprinT niilo Sobol POSEJDON
mhL Sokół cKy FAALE Sidney telek1ng
KEI grzes1x Matosek mill innocent nez1337
h8me SAYN ked p1jo byali siuhy
hades Miki Z Afryki Kreo gab EXUS n0tice

Same eliminacje odbędą się 24 i 25 września. Ostatecznie zwycięzcy każdej z grup zapewnią sobie awans do dywizji mistrzowskiej czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, z kolei zespoły z drugich miejsc zobaczymy jeszcze w dywizji profesjonalnej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ninjas in Pyjamas przejmuje były skład Kinguin w PUBG

Zaledwie tygodnia potrzebowali włodarze Ninjas in Pyjamas, by powrócić na scenę Playerunknown's Battlegrounds. Szwedzka organizacja, która kilka dni t...