Outplayed
fot. facebook.com/outplayed.it

Pora na ćwierćfinały European Masters. Dziś o awans powalczy Bullet

Po dniu przerwy wraca European Masters, czyli zmagania najlepszych drużyn regionalnych lig Starego Kontynentu. W walce o mistrzostwo EU Masters pozostało osiem formacji, a wśród nich trzy z Polakami w składach. Już dziś w akcji zobaczymy jednego z naszych rodaków – Roberta „Bulleta” Pruchniewskiego. Outplayed polskiego marksmana powalczy o półfinał z EURONICS Gaming. W drugim zaplanowanym na dziś ćwierćfinale zobaczymy pozostałe dwie formacje, które wywalczyły awans z grup A i D, czyli Ninjas in Pyjamas oraz GamersOrigin.

Outplayed vs EURONICS Gaming
18:00 | Bo3

Choć mało kto wierzył w sukces formacji Bulleta, zespół Polaka udowodnił wszystkim swoją potęgę. Żadna ekipa w grupie A nie była w stanie pokonać podopiecznych Matti „Pencila” Guainazziego, dzięki czemu zapewnili sobie oni awans z pierwszego miejsca. Mimo sporych problemów z eSubą, znacznie łatwiej poszło im już z Ninjas in Pyjamas i Illuminar Gaming.

Mimo to EURONICS Gaming z pewnością nie należy do gorszych formacji w EU Masters i udowodniło to już w fazie grupowej. Choć niemiecka piątka zajęła drugie miejsce w grupie D, to mecz z GamersOrigin był niesamowicie wyrównany i do objęcia fotelu lidera zabrakło jej naprawdę niewiele. Po dwóch pewnych zwycięstwach EURONICS zapewniło sobie awans i jeśli zagra dzisiaj równie dobrze, Bullet i kompani będą musieli się natrudzić, aby sięgnąć po zwycięstwo.

GamersOrigin vs Ninjas in Pyjamas
21:00 | Bo3

Drugie starcie zapowiada się na nieco mniej wyrównane. Ninjas in Pyjamas mimo sukcesu w grupie A nie wygląda na aż tak silne, jak dzisiejszy rywal Skandynawów. Nawet mimo dość pewnych zwycięstw z Illuminar Gaming i eSubą, NiP nie dał rady Outplayed i z jedną porażką na koncie Emil „Larssen” Larsson i kompani musieli zadowolić się drugim miejscem w grupie A.

Lepszym bilansem może pochwalić się lider rankingu Open Tour France 2018. Po wymianie wspierającego i roszadzie w sztabie szkoleniowym GamersOrigin wygląda póki co jeszcze lepiej niż podczas poprzedniej edycji EU Masters. Zespół Augustasa „Toastera” Ruplysa po zaciętej walce z EURONICS Gaming i dwóch jednostronnych potyczkach zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie D i awans do play-offów, gdzie bez wątpienia jest jednym z faworytów.

Wszystkie mecze European Masters będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Drabinkę play-offów oraz inne informacje dotyczące drugiej edycji EU Masters znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy harmonogram ESL One New York – Snax i mousesports zainaugurują zawody

FACEIT Major London 2018 kończy się już w najbliższą niedzielę, ale czołowe ekipy świata nie będą miały zbyt wiele czasu na odpoczynek. Trzy dni późni...