fot. Blizzard/Robert Paul

HaGoPeun włączony do pierwszego składu Florida Mayhem

Włodarze Florida Mayhem potwierdzili drugi tej jesieni transfer. Tym razem jednak nie musieli szukać daleko, gdyż członkiem ich drużyny został Hyeon-woo „HaGoPeun” Jo, który przez ostatnie miesiące reprezentował barwy Mayhem Academy.

Dla 23-latka jest to powrót do Overwatch League po krótkiej przerwie. Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku HaGoPeun został wraz z całym składem GC Busan zaangażowany przez London Spitfire, mając już wtedy na swoim koncie triumfy podczas Overwatch APEX Season 4 i APAC Premier 2017. W maju tego roku Koreańczyk został jednak odsunięty od zespołu, a miesiąc później rozstał się z nim definitywnie. Pomocną dłoń szybko wyciągnęło do niego Mayhem, zatrudniając go w swojej akademii, w której spędził ostatni sezon Overwatch Contenders.

Gdy przyjęliśmy HaGoPeuna do naszej akademii, wiedzieliśmy, że jest to tylko rozwiązanie tymczasowe – zapewnił Vytis “Mineral” Lasaitis, trener ekipy z Florydy. – Jego talent jako wszechstronnego supporta jest niezaprzeczalny. Zaimponował nam on swoimi wyjątkowymi zdolnościami mechanicznymi i elastycznością, posiadając jednocześnie często nieuchwytne opanowanie weterana. Cieszymy się, gdyż możemy teraz awansować go do pierwszej drużyny i otwartymi ramionami przywitać go w naszym składzie na drugi sezon – dodał.

W tej sytuacji skład Florida Mayhem prezentuje się następująco:

  • 2. Kevin „TviQ” Lindström
  • 4. Jung-woo „Sayaplayer” Ha
  • 13. Sung-hoon „aWesomeGuy” Kim
  • Hyeon-woo „HaGoPeun” Jo
  • Jae-mo „xepheR” Koo
  • Vytis „Mineral” Lasaitis – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESL Mistrzostwa Polski puchar

Startuje drugi turniej eliminacyjny do ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone'a

17. sezon ESL Mistrzostw Polski rozpoczął się już jakiś czas temu, ale tylko w CS:GO i LoL-u. Jeśli zaś chodzi o rozgrywki w Hearthstone'a to te nadal...