fot. NW StudYo/Michał Jaworski

SUPER GAME e-sport w Szczecinie dobiegł okońca

Kolejny turniej organizowany przez SUPER GAME e-sport dobiegł końca. Kolejną odsłonę rywalizacji w ramach LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie dane nam było obserwować w Szczecinie na Międzynarodowych Targach Szczecińskich.

Stolica Pomorza Zachodniego nie może narzekać na nadmiar esportowych imprez, toteż tym bardziej warto wspomnieć o tym turnieju, w którym udział wzięły m.in. reprezentacje szkolne. Zmagania uczniów w Counter-Strike’a rozstrzygnięte zostały już pierwszego dnia, zaś najlepszy okazał się Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku, który wyprzedził miejscowe placówki ze Szczecina oraz Stargardu.

To jednak nie wszystko – w niedzielę po zwycięstwo krajowym pucharze sięgnęło Griffins, które po niesamowicie wyrównanym, trwającym trzy mapy finale wyprzedziło znane szerszej publice FeelMystery. Warto też wspomnieć zawodach FIFA 1 na 1, które wygrał Wojciech Jastrzębski, a także rywalizacji na symulatorze Gran Turismo Sport, podczas której zatriumfował Adrian Paluszkiewicz. Na koniec warto zaznaczyć, że na przybyłych do MTS czekały także inne atrakcje, w tym strefa free2play, gdzie toczyła się walka w ramach takich tytułów, jak m.in. Quake Champions oraz League of Legends.

Końcowa klasyfikacja wszystkich zawodów, które odbyły się w Szczecinie prezentuje się następująco:

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

1. Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku
2. Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie
3. Zespół Szkół nr 1 w Stargardzie

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie

FIFA 18 1v1

1. Griffins
2. FeelMystery
3. ForJustice
1. Wojciech Jastrzębski
2. Paweł Weinert
3. Konrad Stuła
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Astralis

dev1ce z tytułem MVP FACEIT Major London 2018

Wielki finał FACEIT Major London 2018 dobiegł końca, zaś po końcowy triumf sięgnęło Astralis – to wiemy już od kilkunastu minut. Teraz jednak poznaliś...