BlaZZej0S i Pilewar najlepsi w pierwszych kwalifikacjach do ESL MP w Hearthstone’a

W pierwszych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone’a udział wzięło aż 169 zawodników. Ostatecznie najlepsi okazali się Błażej „BlaZZej0S” Czubak oraz Mateusz „Pilewar” Milewicz.

Pierwszego dnia zmagania prowadzone były w trybie szwajcarskim. Koniec końców na placu boju zostało sześciu zawodników, których bilans wynosił 8-0 lub 7-1. Gracze ci awansowali do kolejnego etapu i następnego dnia przystąpili do rywalizacji w drabince pojedynczej eliminacji. Tam najlepiej spisali się wspomniani we wstępie BlaZZej0S i Pilewar. Czubak najpierw pokonał Runaways13, a następnie Fifiego, awansując tym samym do finału. Tam stanął w szranki z Milewiczem, który miał za sobą zwycięstwa nad czosnakiem i Molukiem, a decydujący mecz pierwszych kwalifikacji zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść BlaZZej0Sa.

Drugie otwarte kwalifikacje do ESL MP w Hearthstone’a zostaną rozegrane w sobotę, 22 września. Awans ponownie uzyska dwóch najlepszych zawodników. Pula nagród rozgrywek to 20 000 złotych.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozłam w TrainHard. "Nie chcę mieć nic wspólnego z polską sceną Rainbow Six"

Za nami dopiero dwie kolejki Challenger League, a już teraz wiemy, że TrainHard eSport nie dokończy rozgrywek w dotychczasowym składzie. Polską formac...