fot. FACEIT

Znamy pary 1. rundy StarSeries i-League Season 6, mousesports zagra ze Sprout

Najlepsze drużyny świata porozjeżdżały się po różnych stronach globu i nie zanosi się, by prędko znalazły one czas na odpoczynek. Z tego natłoku imprez część z nich musiała zrezygnować z udziału w innych turniejach, czego efekty zaobserwujemy choćby na StarSeries i-League Season 6 – ukraińskich zawodach, których organizatorzy ogłosili nam dzisiaj pary pierwszej rundy fazy grupowej.

Tak naprawdę w Kijowie pojawią się tylko cztery zespoły z czołowej dziesiątki rankingu HLTV – BIG, HellRaisers, mousesports oraz North. Pozostałe sloty zajmą natomiast ekipy notowane nieco niżej, dla których będzie to pierwsza szansa, by zaistnieć na tak prestiżowym evencie. Mowa tutaj choćby o The Imperial czy ENCE eSports. Warto też zaznaczyć, że sygnowany przez StarLaddera lan będzie pierwszym, na którym odmienione składy zaprezentują nam OpTic Gaming i wspomniane już North, a może także Renegades – od jakiegoś czasu plotkuje się bowiem, że w formacji z Antypodów może dojść do konkretnych roszad.

Polscy kibice w największym stopniu będą zapewne śledzić poczynania mouz, czyli drużyny, którą reprezentuje m.in. Janusz „Snax” Pogorzelski. Polak i jego koledzy rozpoczną swoją przygodę z Ukrainą od pojedynku z inną wywodzącą się z Niemiec formacją, Sprout Esports. Ciekawie zapowiada się również starcie z North z OpTic, podczas którego Nicklas „gade” Gade będzie miał pierwszą okazję, by na żywo zmierzyć się ze swoimi byłymi kolegami. O dobry występ na pewno postarają się także ćwierćfinaliści ostatniego Majora z BIG i compLexity Gaming, którzy podejmą odpowiednio Fragsters i Gambit Esports.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

mousesports vs Sprout Esports Vega Squadron vs NRG Esports
North vs OpTic Gaming ENCE eSports vs TyLoo
Gambit Esports vs compLexity Gaming HellRaisers vs The Imperial
BIG vs Fragsters Renegades vs CyberZen

StarSeries i-League Season 6 odbędzie się między 7 a 14 października w Kijowie. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 300 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy wielkiego finału zgarną 125 tysięcy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogromne zmiany w North! cadiaN i gade dołączają do składu, MSL na ławce

Anonsowane jakiś czas temu zmiany doszło do skutku, zaś skład North przeszedł znaczącą rewolucję! W duńskiej drużynie nie ma bowiem już jej lidera, Ma...