fot. ESL

Snax i spółka w półfinale ESL One New York!

Za nami kolejny mecz ekipy Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Tym razem mousesports zmierzyło się z Gambit Esports, które wczoraj pokonało Na`Vi. Myszy zdołały po zaciętym pojedynku na trzech mapach pokonać swoich rywali i awansować dzięki temu do półfinału ESL One New York 2018.

Gambit Esports 1 : 2 mousesports

(ESL One New York – grupa B)
16 10 Train 5 11
6 6
11 11 Dust2 4 16
0 12
6 3 Nuke 12 16
3 4

Na początku pojedynku na Trainie lepiej radzili sobie zawodnicy Gambit Esports, którzy najpierw zwyciężyli w pierwszych trzech rundach, a następnie po jednej porażce na swoje konto doliczyli pięć kolejnych oczek. Ekipa Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego próbowała jeszcze uratować sytuację, lecz nie do końca jej się to udało, gdyż do zamiany stron zgarnęła zaledwie cztery kolejne punkty. W drugiej części spotkania w pistoletówce ponownie zatriumfowała wschodnioeuropejska ekipa, która bez większych problemów po chwili jeszcze trzykrotnie pogrążyła rywali. mousesports nie zamierzało się jednak poddać i odrobiło sześć oczek, lecz koniec końców lepiej spisała się drużyna Abaya „Hobbita” Khasenova, która wygrała 16:11.

Podczas pierwszej połowy walki na Duście2 zdecydowanie lepiej radziło sobie Gambit. Dauren „AdreN” Kystaubayev i spółka po przegranej rundzie pistoletowej wkrótce wysunęli się na prowadzenie 10:2, z którego powrót byłby dla zespołu z Polakiem w składzie bardzo ciężki. Do końca tej części spotkania mouz zdołało na swoje konto doliczyć jeszcze dwa oczka, co lekko poprawiło sytuację tej drużyny. Po zamianie stron zobaczyliśmy znakomity comeback Myszy, które bez większych kłopotów zgarnęły dwanaście punktów z rzędu i bez żadnej następnej straty zwyciężyły 16:10.

Na Nuke’u od samego początku prowadziło mousesports. W trakcie pierwszej połówki reprezentanci Gambit zgarnęli tylko trzy oczka – w 2., 8. i 9. rundzie. Po zamianie stron pistoletówka ponownie wpadła na konto ekipy Snaxa, która po trzech kolejnych stratach zakończyła mecz wynikiem 16:6.

Już za chwilę odbędzie się kolejne spotkanie w ramach ESL One New York 2018. Tym razem meczu wygranych grupy B G2 Esports zmierzy się z Teamem Liquid. Transmisja meczów z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska na Twitchu. Po więcej informacji na temat uczestników, wyników i meczów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wisła Płock League of Legends

Wisła Płock ujawnia oficjalny skład League of Legends

Wczoraj informowaliśmy o nieoficjalnej dywizji LoL-a Wisły Płock. Dzisiaj Nafciarze ujawnili pełną formację, która zgodnie z oczekiwaniami przejęła mi...