fot. DreamHack/Adela Sznajder

Kinguin zaproszone na Toyota Master Bangkok

Team Kinguin otrzymał czwarte, a zarazem ostatnie zaproszenie na Toyota Master Bangkok – turniej z pulą nagród wynoszącą 100 000 dolarów. Zawody rozpoczną się 20 listopada i potrwają łącznie cztery dni. Polacy zmierzą się z takimi drużynami jak między innymi Renegades, Heroic czy TyLoo.

Nasi rodacy w ostatnim czasie zdołali odnieść wiele sukcesów. Wczoraj formacja Wiktora „TaZa” Wojtasa zajęła drugie miejsce w gdyńskim Games Clash Masters, ulegając Heroic w finale. Na początku września biało-czerwonym udało się natomiast zostać zwycięzcą DreamHack Open Montreal 2018. Jeszcze wcześniej Karol „rallen” Rodowicz i spółka zajęli 2. pozycję w ESEA MDL Season 28. Jeśli poziom gry Polaków się utrzyma to kto wie, czy nie zdołają stanąć na podium, lub nawet zwyciężyć w nadchodzących zawodach?

Obecnie lista uczestników wydarzenia prezentuje się następująco:

Heroic Team Kinguin Renegades TyLoo

Do wyżej wymienionych ekip dołączą kolejne cztery wyłonione w kwalifikacjach europejskich, regionu CIS, tajlandzkich, chińskich i amerykańskich. Pełną listę zespołów biorących udział w turnieju poznamy w ciągu kilku tygodni.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: R-SIXTEAM zakontraktował skład Matislawa

Kilka dni temu wszyscy entuzjaści polskiego League of Legends głowili się nad zagadką opublikowaną przez R-SIXTEAM. Nowo utworzona organizacja w końcu...