fot. SUPER GAME e-sport

SUPER GAME e-sport przenosi się do Konina

Był Radom, był Szczecin, a teraz pora na Konin. To właśnie w tym wielkopolskim mieście odbędzie się kolejna impreza z serii SUPER GAME e-sport, nad którą honorowy patronat objął sam Józef Nowicki, Prezydent Miasta Konin. Jak zawsze na miejscu na zgromadzonych czekać będzie szereg atrakcji związanych z różnymi esportowymi tytułami.

Co najważniejsze, czeka nas kolejna odsłona międzyszkolnej walki o tytuł mistrza sezonu 2018/19, czyli HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie. Na tym jednak nie koniec, gdyż organizatorzy przygotowali również strefę free2play oraz symulator rajdowy Gran Turismo Sport sygnowany przez TAG Heuer. Jednocześnie rozgrywane będą również turnieje m.in. w FIFA 18 czy też League of Legends. Zmagania toczyć się będą co godzinę.

Na miejscu dostępne będą następujące produkcje:

  • Counter Strike: Global Offensive
  • FIFA 18
  • Symulator rajdowy Gran Turismo Sport
  • Quake Champions
  • League of Legends

SUPER GAME e-sport w Koninie odbędzie się 6 i 7 października w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym “Rondo”, który znajduje się przy Al. 1-go Maja 1a. Wstęp na imprezę będzie darmowy. Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na prowadzonym przez SUPER GAME e-sport fanpage’u na Facebooku oraz stronie internetowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ultraliga

Poznaliśmy wszystkich uczestników oraz szczegóły dotyczące Ultraligi

Długo wyczekiwana przez wszystkich entuzjastów polskiej sceny League of Legends Ultraliga w końcu odsłoniła karty. Włodarze nowo utworzonych rozgrywek...