Ruszają zapisy do 3. sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej. Od teraz zmagania także w Rainbow Six

Już w listopadzie T-Mobile Ligi Akademickiej powraca do nas wraz z trzecim sezonem zmagań. Zanim jednak najzdolniejsi reprezentanci poszczególnych polskich uczelni ruszą do boju, najpierw wypadałoby się zapisać. A jest ku temu idealnie okazja, bowiem rejestracja właśnie wystartowała!

Wraz z kolejną edycją powrócą znane już tytuły, takie jak League od Legends, Overwatch oraz StarCraft II. Tym razem jednak organizatorzy postanowili dodać coś także dla fanów pierwszoosobowych gier akcji, wobec czego zorganizowane zostaną również rozgrywki Rainbow Six: Siege. Same zapisy prowadzone będą do 12 października, więc wszyscy zainteresowani mogą zgłosić chęć uczestnictwa w eliminacjach jeszcze przez ponad tydzień. Rejestracja do poszczególnych gier prowadzona jest pod poniższymi adresami:

Sam trzeci sezon T-Mobile Ligi Akademickiej, którego łączna pula nagród wyniesie 55 tysięcy złotych, wystartuje 5 listopada. Wszystkie mecze obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale rozgrywek na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Aktualne informacje na temat ligi znaleźć można na jej oficjalnej stronie internetowej oraz fanpage’u na Facebooku.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rallen

Znamy pary półfinałowe ESL MP w CS:GO!

ESL Mistrzostwa Polski w Counter Strike: Global Offensive wchodzą w decydującą fazę. Na polu bitwy pozostały już wyłącznie cztery formacje, które post...