SteelSeries przedstawia dwie nowe myszy dla graczy. Przed państwem Rival 650 i Rival 710

SteelSeries to uznany na świecie producent sprzętu dla graczy. Bogaty asortyment duńskiej firmy został właśnie powiększony o dwa nowe gryzonie. Na szczególną uwagę zasługuje bezprzewodowy model Rival 650.

Wspomniana myszka posiada wiele elementów zaimplementowanych z modelu Rival 600. Należą do nich m.in. system podwójnych sensorów TrueMove3+ czy system regulacji wagi za pomocą dołączonych ciężarków. Zgodnie ze słowami producenta, najnowszy gryzoń jest pierwszą myszą bezprzewodową dla graczy z funkcją szybkiego ładowania. Pięć minut ładowania Rivala 650 powinno pozwolić na trzy godziny grania, zaś kwadrans na ponad dziesięć godzin pracy myszy! Sugerowana cena Rivala 650 wynosi 539 zł.

Drugim nowym produktem w stajni SteelSeries jest mysz Rival 710. Bazuje ona na poprzedniku, Rivalu 700, gdyż wyświetlacz OLED i system wibracji nie uległy zmianom. Do nowości należą sensor TrueMove3 oraz przełączniki mogące wytrzymać nawet do 60 milionów kliknięć! Ciekawą funkcją z pewnością jest SteelSeries Gamesense, pozwalający na konfigurację wyświetlacza według własnych potrzeb. System drgań umożliwia na przekazanie użytkownikowi informacji o ważnych wydarzeniach w grze, chociażby o niskim poziomie paska zdrowia. Sugerowana cena Rivala 650 wynosi 449 zł.

Więcej informacji o najnowszych myszkach od SteelSeries można znaleźć na stronie producenta.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Worlds 2018: Cloud9 krok bliżej awansu do turnieju głównego

Cloud9 kolejny raz pokazało, że nie znalazło się na tegorocznych Mistrzostwach Świata przypadkowo. Trzecia drużyna NA LCS pokonała KaBuM! e-Sports, dz...