fot. Riot Games

Worlds 2018: Cloud9 krok bliżej awansu do turnieju głównego

Cloud9 kolejny raz pokazało, że nie znalazło się na tegorocznych Mistrzostwach Świata przypadkowo. Trzecia drużyna NA LCS pokonała KaBuM! e-Sports, dzięki czemu już po rozegraniu trzeciego spotkania w zagwarantowała sobie awans do finałów fazy play-in.

KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports 0:1 Cloud9

Mimo że Cloud9 rozpoczęło to spotkanie od paru niesamowicie dobrych zagrywek, dzięki którym zgarnęło kilka zabójstw na swoje konto, Brazylijczycy i tak utrzymywali wyrównany stan złota. KaBuM! ani myślało o poddawaniu się bez walki i w okolicach 22. minuty fenomenalnie odparło atak rywali z NA LCS, wychodząc tym samym na delikatne prowadzenie w złocie. Przewaga ta powiększyłaby się jeszcze bardziej, gdyby nie to, że Cloud9 zdołało w porę zareagować i przeszkodzić oponentom w próbie zabicia Nashora. Fioletowe wzmocnienie kilka minut później zgarnęli Zachary „Sneaky” Scuderi i jego kompani. Cloud9 nie zamierzało wypuścić zwycięstwa z rąk i kilka minut później wtargnęło do bazy rywala, kończąc potyczkę.

Za chwilę rozpocznie się kolejny mecz fazy play-in, w którym zobaczymy Kaos Latin Gamers oraz G-Rex, czyli drużyny z grupy D. Wszystkie mecze Mistrzostw Świata 2018 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Rozgrywki możecie śledzić w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszają zapisy do 3. sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej. Od teraz zmagania także w Rainbow Six

Już w listopadzie T-Mobile Ligi Akademickiej powraca do nas wraz z trzecim sezonem zmagań. Zanim jednak najzdolniejsi reprezentanci poszczególnych pol...