fot. Legia Warszawa

Drugi wirtualny mecz na stadionie Legii

28 września doszło do kolejnego esportowego pojedynku na stadionie Legii Warszawa. Pierwsze tego typu wydarzenie miało miejsce w sierpniu, gdy do stolicy zawitał reprezentant Zagłębia Sosnowiec, Dominik „Boggys” Boguś. Tym razem przeciwnikami Legionistów byli zawodnicy Arki Gdynia.

Pojedynek w FIFĘ odbywał się równolegle z meczem 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy wcześniej wspomnianymi ekipami. Tego samego dnia miała również miejsce światowa premiera najnowszej edycji tytułu od EA Sports. Sympatycy mistrzów Polski mogli nabyć limitowaną edycję gry z wizerunkami dwóch piłkarzy Legii na okładce (Carlitosem i Sebastianem Szymańskim) oraz kartami z ich autografami już w samym pudełku. Wszystkie egzemplarze wspomnianej edycji zostały już wyprzedane.

Wracając do samego spotkania, naprzeciw siebie stanęli odpowiednio Miłosz „milosz93” Bogdanowski i Bartosz „Bartas” Tritt oraz Michał „Sroka” Srokosz i Michał „Owca” Owczarzak. milosz dwukrotnie pokonał swojego rywala wynikami 2:1 oraz 4:0. W drugim pojedynku dwa razy na tablicy wyników widniał remis 2:2.

Podobnie jak w przypadku pierwszego meczu, transmisja na żywo była dostępna m.in. na platformie Onet.pl. W szczytowym momencie transmisję z tego wydarzenia oglądało 26 tys. użytkowników, co stanowi dwukrotnie lepszy wynik aniżeli w przypadku spotkania z Zagłębiem Sosnowiec. Łączna suma wyświetleń przekroczyła 273 tys.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

izak znów weźmie udział w ASUS ROG Join The Republic Challenge

Przygoda Piotra "izaka" Skowyrskiego z ASUS ROG Join The Republic Challenge trwa dalej. Popularny komentator potwierdził dziś, iż po raz trzeci skompl...