fot. Riot Games

DetonatioN FM eliminuje KaBuM! e-Sports z Mistrzostw Świata w LoL-a

Brazylijskie KaBuM! e-Sports kończy swoją przygodę z Mistrzostwami Świata w League of Legends. Reprezentanci LJL z DetonatioN FocusMe kompletnie zdeklasowali swoich rywali w tie-breaku grupy C, dzięki czemu awansowali do finałów fazy wstepnej turnieju.

KaBuM! e-Sports KaBuM! e-Sports 0:1 Detonation Gaming DetonatioN FocusMe

Rozgoryczone porażką z Cloud9 DetonatioN FocusMe weszło w mecz z KaBuM! e-Sports wręcz kapitalnie. Już po kilkunastu minutach DFM posiadało parę tysięcy sztuk złota więcej od swoich oponentów. Co ciekawe już po upływie dwudziestu minut ekipa z japońskiej ligi zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę i ruszyć w kierunku Nashora. Nie wiedzące o niczym KaBuM! e-Sports musiało pogodzić się z utratą fioletowego wzmocnienia. Brazylijczycy z pewnością nie spodziewali się jednak, że zaledwie kilka chwil później będą musieli bezradnie patrzeć na swój rozpadający się Nexus oraz pogodzić się z odpadnięciem z Worldsów.

Kolejne spotkania fazy wstepnej tegorocznych Mistrzostw Świata zostaną rozegrane już jutro. Wtedy też w akcji zobaczymy G2 Esports z Marcinem „Jankosem” Jankowskim składzie. Wszystkie mecze Mistrzostw Świata 2018 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Rozgrywki możecie śledzić w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MIKSTURA i ELIGA wystosowują oświadczenia w sprawie gry innocenta w PLE

Od kilku godzin trwa zamieszanie związane z grą Pawła "innocenta" Mocka w Polskiej Lidze Esportowej, o czym więcej możecie przeczytać tutaj. W wielkim...