Fortnite na Androida

Już w piątek w Arkadii odbędzie się turniej mobilnego Fortnite’a!

Już 5 października wystartuje polski turniej w Fortnite na Androida, w którym będzie mógł wziąć udział każdy przebywający w Warszawie. O 12:00 w najbliższy piątek w Samsung Brand Store zlokalizowanym w Arkadii odbędą się zawody dla wszystkich fanów mobilnej wersji najpopularniejszego tytułu Epic Games. Wydarzenie jest wyjątkowe ze względu na rywalizację na telefonach Samsunga, który w swoim salonie przygotował specjalne stanowiska do gry. Chętni będą walczyć na Samsungach Galaxy S9 i Galaxy Note 9.

Wymagania dla potencjalnych zawodników nie są zbyt wygórowane. Jedyne kryterium, które trzeba spełnić to ukończenie piętnastego roku życia. Podczas turnieju każdy rozegra trzy pojedynki kwalifikacyjne. Wyniki każdego z nich będą zapisywane do klasyfikacji i to właśnie na jej podstawie zostanie wyłoniony zwycięzca. Turniej rozpocznie się planowo o 12:00, a jeśli nie będzie ewentualnych opóźnień zakończy się koło 19:30.

Za zwycięstwo każdy uczestnik otrzyma na konto piętnaście punktów, natomiast za drugą lub trzecią lokatę już tylko siedem. Każdy frag będzie nagradzany dwoma oczkami, a ci, którzy zabiją co najmniej czterech przeciwników zostaną obdarowani dodatkowymi czterema punktami w danej grze. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających centrum handlowe będzie obecność znanych graczy Fortnite, w tym Arokiza, Tabooo, Hashtaga i Mozbiego.

Zwycięzca całego wydarzenia otrzyma za darmo Samsung Galaxy Note 9, natomiast wicemistrz zgarnie tableta Samsung Galaxy Tab S4. Pozostałe siedem najlepszych osób będzie musiało zadowolić się innymi nowoczesnymi telefonami i smartwatchami.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Hyper trenerem Izako Boars!

Po nieco ponad dwóch miesiącach przerwy Izako Boars ponownie może pochwalić się szkoleniowcem odpowiedzialnym za wyniki sekcji CS:GO. Tym razem pieczę...