fot. AGO Esports

Kto awansuje do fazy pucharowej? Przed nami zmagania grupy B ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone’a

17. sezon ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone’a rozkręcił się na dobre. Wczoraj mogliśmy oglądać pierwsze starcia w ramach grupy A, natomiast już dziś o godzinie 18:00 do walki przystąpią gracze uszeregowani w zbiorze B.

Pierwsze mecze w grupie A okazały się być zaskakująco jednostronne. Błażej „BlaZZej0S” Czubak bez większych trudności rozbił bowiem grającego w barwach Illuminar Gaming Dawida “dawido” Florczyka 3:0. Z kolei Mikołaj „Mikolop”  Dudek pokonał Mateusza „Pilewara” Milewicza 3:1. BlaZZej0S i Mikolop zawalczyli następnie o awans do kolejnej fazy rozgrywek, z którego po wyrównanej batalii zwycięsko wyszedł Błażej Czubak, wygrywając starcie 3:2.

Obecna sytuacja w grupie A prezentuje się następująco:

Okraszone emocjami niewątpliwie będą również dzisiejsze pojedynki. W pierwszym z nich ujrzymy reprezentanta AGO Gaming, Michała “xeno” Kaczorowskiego, który podejmie Tomasza „Lieda” Jachno. Zaraz po nich do walki przystąpi grający dla Kremóweczek Wojciech „wojekxd” Augustyński. Na arenie zmierzy się on z Łukaszem „Bloodlips” Pawlikiem. Teoretycznie wynik tych spotkań nietrudny jest do przewidzenia, ale wczorajszy dzień jasno pokazał, że w obecnym sezonie wszystko jest możliwe.

Wszystkie spotkania będą transmitowane w ESL.TV Polska. Komentarzem zajmą się Tomasz „Kamahl” Zarzeczny oraz Mateusz „Dziany” Karwat. Pula nagród rozgrywek to aż 20 000 złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent i spółka tracą szansę na awans na IEM Chicago

Czwartkowy wieczór nie będzie zbyt mile wspominany przez Pawła "innocenta" Mocka jego Tempo Storm pozwoliło bowiem wydrzeć sobie zwycięstwo w decydują...