mousesports Snax
fot. ESL/Carlton Beener

mousesports po zaciekłej walce pokonuje Sprout w StarSeries i-League Season 6

Za nami pierwszy mecz mousesports rozgrywany w ramach StarSeries i-League Season 6. Ekipa Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego zmierzyła się w nim z niemiecko-duńskim Sprout Esports, z którym po bardzo łatwej pierwszej połówce i intensywnej drugiej wygrała 16:14.

mousesports
16 : 14 Sprout Esports

(StarSeries i-League S6 – 1. runda swiss)
16 12 Train 3 14
4 11

Cała pierwsza połowa podczas pojedynku na Trainie przebiegła pod wyraźnym prowadzeniem bardziej utytułowanej drużyny. mousesports rozpoczęło walkę od zwycięstwa w pierwszych czterech rundach, a następnie po jednej porażce dodało na swoje konto kolejne trzy oczka. Bezradne Sprout do samej zamiany stron zdołało jeszcze tylko jeden punkt, dzięki czemu ekipa Snaxa zakończyła pierwszą część spotkania wynikiem 12:3.

Druga pistoletówka padła tym razem łupem formacji Josefa „faveNa” Baumanna. Po chwili drużyna złożona z Niemców i Duńczyków zdobyła cztery oczka i uległa w końcu rywalom. Szczęście Myszy nie trwało długo, gdyż Sprout bez większych problemów doliczyło na swoje konto dwie kolejne rundy. Kłopoty Chrisa „chrisJa” de Jonga i spółki zaczęły narastać, gdy ich przeciwnicy doprowadzili do remisu 14:14. Prawdopodobnie najważniejszy punkt meczu został zgarnięty jednak przez ekipę z Polakiem w składzie, która po chwili zwyciężyła wynikiem 16:14.

Kolejny mecz ekipy Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego odbędzie się już jutro. Zespół, z którym zmierzy się mousesports nie jest jeszcze znany. Po więcej informacji na temat rozegranych i nadchodzących meczów, uczestników i wyników StarSeries i-League Season 6 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hellcase Cup 7: Avangar vs Team Kinguin – statystyki graczy

AVANGAR zwyciężyło w Hellcase Cup 7. Duży udział w tym sukcesie miał tercet zawodników, który osiągnął stosunek Z/Ś na poziomie co najmniej 1,10. Zawo...