fot. StarLadder

MVP PK z awansem na Toyota Masters Bangkok

Dwudziesta ósma ekipa światowego rankingu HLTV, MVP PK, zagwarantowała sobie awans na Toyota Masters Bangkok. Koreańczycy dokonali tego wyczynu dzięki zwycięstwu w regionalnych eliminacjach.

W finale kwalifikacji MVP podjęło B.O.O.T-dream[S]cape. Hyun-pyo „XigN” Lee i spółka uporali się z przeciwnikiem w zaledwie dwóch mapach, z czego obie zakończyły się identycznym wynikiem 16:7. Wspomniany XigN oraz Seon-ho „minixeta” Son byli autorami tego sukcesu, gdyż w decydującym pojedynku zdobyli odpowiednio 47 oraz 46 zabójstw. W północno-azjatyckich kwalifikacjach uczestniczyła chociażby indyjska dywizja OpTic Gaming, która była przeciwnikiem MVP w półfinale, jednak uległa w stosunku 0:2.

Tym samym znamy już ośmiu z dziesięciu uczestników imprezy w stolicy Tajlandii. Na ten moment lista drużyn, które zawitają do Bangkoku prezentuje się następująco:

AGO Esports Heroic MVP PK pro100
Renegades Team Kinguin TeamOne TyLoo

Grono zespołów uzupełnią jeszcze triumfatorzy chińskich oraz tajlandzkich kwalifikacji. Toyota Masters Bangkok rozpocznie się 21 listopada i potrwa przez łącznie pięć dni. W puli nagród tych rozgrywek znajdzie się kwota 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TrainHard zainauguruje 5. kolejkę Challenger League Season 8

Po tygodniowej przerwie powraca 8. sezon Challenger League. Już dziś na zapleczu Pro Ligi rozegrana zostanie piąta kolejka zmagań, podczas której pono...