fot. Vertagear

Vertagear oficjalnie w Polsce – fotele gamingowe z klasą!

Vertagear jest światowym liderem w produkcji foteli gamingowej typu premium. Jego produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz łatwością montażu, z którym poradziłby sobie nawet dorastający nastolatek. Amerykańscy designerzy dbają o każdy najmniejszy szczegół tak, aby dostarczyć nam wraz z fotelem nie tylko funkcjonalność, ale niesamowitą wygodę.

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Vertagear i polskim dystrybutorem ABC Data to wszystko będzie w zasięgu ręki. Producent zapewnia dostępność modeli SL2000, SL4000 i PL6000. Ten ostatni pozwala udźwignąć wagę użytkownika do 200kg i jest to jedyny tak wytrzymały fotel na rynku. W ofercie znajdziemy modele w wielu wersjach kolorystycznych: czarne, niebieskie, czerwone, białe, zielone, oraz bardzo oryginalny w tej kategorii wojskowy styl moro.

Warto dodać, że podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas, Vertagear przedstawił także pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel z podświetleniem RGB – PL4500. Jednak na finalny produkt trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Prawdopodobna cena detaliczna w zależności od modelu: 1000-1790 złotych brutto

Dystrybutor na Polskę: ABC Data S.A.

Film poglądowy z serią Racing: https://www.youtube.com/watch?v=K5tPCOmYkhQ

Źródło: informacja prasowa

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa otwiera dywizję Fortnite'a, Nizen i Axii w składzie

Kilka dni temu Pompa Team ogłosił, iż zamyka sekcję poświęconą Counter-Strike: Global Offensive. Przyroda jednak nie znosi próżni, bo już dziś polska...