fot. Legia Warszawa

milosz93 wystąpi na Paris Games Week

28 września miała miejsce światowa premiera najnowszej odsłony popularnej serii gier FIFA. Już nieco ponad tydzień później odbyły się polskie eliminacje do Continental Cup 2018. Ich zwycięzcą został reprezentant esportowej sekcji Legii Warszawa, Miłosz „milosz93” Bogdanowski.

Nie spodziewałem się, że rywalizacja na najwyższym poziomie w FIFA 19 zacznie się dla mnie tak szybko. Zaledwie tydzień…

Opublikowany przez Miłosz 'milosz93' Bogdanowski Niedziela, 7 października 2018

O przepustkę do Paryża milosz powalczył z Nikodemem „Piko” Pawlakiem. Mecz rozgrywany w formule BO3 zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Bogdanowskiego. Tym samym to właśnie aktualny mistrz Polski będzie jedynym przedstawicielem naszego kraju w Paryżu. W ćwierćfinale swoje szanse na awans stracił zespołowy kolega milosza, Michał „sroka” Srokosz. Na tej samej fazie przygodę z eliminacjami zakończył triumfator PlayStation League i gracz Method, Kamil „Riptorek” Soszyński.

Turniej Continental Cup 2018 odbędzie się w dniach od 26 do 28 października podczas Paris Games Week. We francuskiej imprezie udział weźmie 32 zawodników z całego świata. Najlepsi gracze otrzymają nagrody pieniężne, a zwycięzca dodatkowo poleci na finał piłkarskiej Ligi Mistrzów w Madrycie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CS:GO umiera? Aż tak źle (póki co) nie jest

W internecie pojawia się coraz więcej głosów mówiących, że Counter-Strike: Global Offensive umiera, a spora liczba graczy odeszła od tego tytułu. Post...