x-kom stomp
fot. GG League/Maciej Kołek

STOMP: Nasza gra nie poprawiała się

W marcu doszło do rebrandingu Venatores na x-kom team. Od tamtego momentu w składzie tej drużyny doszło już do czterech roszad personalnych. Dzisiaj organizacja przekazała informację o przesunięciu na ławkę rezerwowych aż trzech zawodników, w tym ostatniego nabytku – Wiktora „mynio” Kruka. Jest to efektem niesatysfakcjonujących rezultatów formacji, która w ostatnim czasie m.in. nie podołała PACT w ćwierćfinale ESL Mistrzostw Polski.

Snajper x-komu, Daniel „STOMP” Płomiński, za pośrednictwem mediów społecznościowych wygłosił krótki komentarz w sprawie. Były reprezentant Izako Boars zasilił szeregi ekipy w maju, zastępując wówczas Michała „SooNa” Wójcickiego. 23-latek przyznaje, iż zawodnicy mieli świadomość możliwych zmian, jednak nikt nie brał pod uwagę ich rzeczywistej skali. STOMP nie ukrywa, że sam obawiał się o swoją pozycję w nadwiślańskiej piątce. Płomiński podziękował swoim byłym kolegom za wspólnie spędzony okres i życzy im wszystkiego najlepszego w przyszłości.

HejDo przyjemnych pisanie takich postów nie należy. Zacznę od tego – wydaje mi się że każdy z nas wyczuwał małymi…

Opublikowany przez Daniel "STOMP" Płomiński Poniedziałek, 8 października 2018

 

Aktualnie skład x-komu składa się z zaledwie dwóch strzelców. Według zapewnień STOMPA, w nadchodzących meczach oficjalnych, w tym w Polskiej Lidze Esportowej, zespół będzie występował w starym składzie. Zgodnie ze słowami organizacji, o tym kto wypełni luki dowiemy się już wkrótce.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Vitality inwestuje w CS:GO! W składzie byli gracze G2 i EnVy oraz ZywOo

Francuska scena CS:GO ostatnimi czasy znalazła się w sporym kryzysie. Dwa miesiące temu swojego żywota dopełnił zespół Teamu EnVyus, natomiast zawodni...