Natus Vincere Na`Vi s1mple
fot. ESL/Adela Sznajder

Na`Vi zamyka listę uczestników BLAST Pro Series Copenhagen 2018

Poznaliśmy wszystkich uczestników zapowiedzianych na listopad zawodów BLAST Pro Series Copenhagen 2018. Dziś zostało potwierdzone, że w stolicy Danii wystąpi bowiem Natus Vincere, dla którego będzie to pierwsza przygoda z organizowanymi przez RFRSH imprezami.

Bieżący rok to dla Na`Vi fantastyczny okres. Wschodnioeuropejska formacja na niemal wszystkich lanach, na których dane jej było wystąpić, docierała do strefy medalowej. Podczas najbardziej prestiżowych zawodów na scenie, tj. Majorów, podopieczni Mikhaylo „Kane’a” Blagina zajmowali najpierw trzecie, a potem także drugie miejsce. Z kolei przy okazji StarSeries i-League Season 5, CS:GO Asia Championships 2018 oraz ESL One: Cologne 2018 udało im się sięgnąć po końcowy triumf. Spora w tym zasługa zwłaszcza Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva, który jest na najlepszej drodze, by otrzymać tytuł najlepszego zawodnika 2018 roku.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis Cloud9 FaZe Clan
MIBR Natus Vincere Ninjas in Pyjamas

BLAST Pro Series Copenhagen 2018 odbędzie się 2 i 3 listopada w mogącej pomieścić do 16 tysięcy widzów Royal Arena. Łączna pula nagród imprezy osiągnie kwotę 250 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie 125 tysięcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ENCE

ENCE drugim uczestnikiem play-offów StarSeries i-League! mousesports walczy dalej

mousesports musi jeszcze poczekać na awans do fazy play-off 6. sezonu StarSeries i-League. Po wczorajszym rozgromieniu CyberZen, Myszy musiały dziś uz...