Kinguin
fot. Games Clash Masters

Kinguin i Liquid ostatnimi drużynami zaproszonymi na SuperNova CS:GO Malta

Organizatorzy SuperNova CS:GO Malta ogłosili dziś ostatnie dwie drużyny, które wezmą udział w nadchodzącym wydarzeniu. Do takich zespołów jak Virtus.pro czy NRG Esports dołączyły Team Liquid oraz Team Kinguin.

Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa nie miała w ostatnim czasie zrównoważonej formy. Pingwiny pod koniec sierpnia zdołały zająć drugie miejsce podczas ZOTAC Cup Masters 2018, pokonując w drodze do wielkiego finału TyLoo i Ghost Gaming. Na początku września Kinguin wzięło również udział w DreamHack Open Montral 2018, w którym zgarnęło mistrzostwo. W trakcie wydarzenia nasi rodacy pokonali między innymi ENCE eSports, Red Reserve, czy AGO i bez większych problemów zdobyli 50 000 dolarów nagrody głównej. Po zaledwie kilku tygodniach Jacek „MINISE” Jeziak i spółka z trudem jednak wywalczyli awans do play-offów w Games Clash Masters i po porażce przeciwko Heroic zajęli w tej imprezie drugą lokatę.

Dużo większe osiągnięcia od Polaków ma Liquid. Zawodnicy zza oceanu ostatnio zostali wicemistrzami ESL One New York 2018, a wcześniej dotarli do półfinałów FACEIT Major 2018. Innym turniejem, który udał się drużynie Russela „Twistzza” Van Dulkena było ELEAGUE CS:GO Premier 2018, w którym obecnie 3. zespół na świecie zgarnął 2. miejsce i 200 000 dolarów.

Ostateczna lista ekip, które wezmą udział w zawodach prezentuje się następująco:

BIG Virtus.pro HellRaisers TyLoo
Gambit Esports NRG Esports Team Liquid Team Kinguin

SuperNova CS:GO Malta rozpocznie się 20 listopada, a zakończy 2 grudnia. Nadchodzący turniej będzie pierwszym tak dużym odbywającym się w Malcie. Pula nagród wyniesie 150 000 dolarów, jednak jej podział nie jest jeszcze znany.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Natus Vincere Na`Vi s1mple

Na`Vi zamyka listę uczestników BLAST Pro Series Copenhagen 2018

Poznaliśmy wszystkich uczestników zapowiedzianych na listopad zawodów BLAST Pro Series Copenhagen 2018. Dziś zostało potwierdzone, że w stolicy Danii...