fot. ESL/Kelly Kline

Drobne zmiany w terminach kwalifikacji do Minorów przed IEM Katowice

Nieco ponad dwie godziny temu informowaliśmy o ogłoszeniu przez ESL dat otwartych i zamkniętych kwalifikacji do Minorów przed Intel Extreme Masters Katowice 2019. Niedługo później organizatorzy rozgrywek ogłosili jednak zmiany w ich terminarzu.

O ile wszystkie odsłony otwartych kwalifikacji na Starym Kontynencie pozostają bez zmian, tak rywalizacja w ich zamkniętej części została przesunięta o jeden dzień. Tym samym 16 drużyn z Europy powalczy o miejsca na Minorze nie 11 i 12 grudnia 2018 roku, a odpowiednio dzień później, czyli 12 oraz 13 tego samego miesiąca.

ESL wprowadziło także drobne korekty w pozostałych regionach. Jak informują organizatorzy IEM, taka decyzja została podjęta po otrzymaniu odpowiedzi ze strony drużyn biorących udział w zmaganiach. Wychodząc naprzeciw prośbom przyszłych uczestników kwalifikacji, terminy nieznacznie zmodyfikowano.

W związku z zaistniałymi modyfikacjami zachęcamy jeszcze raz do odwiedzenia oficjalnej strony imprezy. Na niej można znaleźć informacje na temat kwalifikacji we wszystkich regionach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Worlds 2018

Worlds 2018 – czego oczekujemy od tego turnieju?

Każdy z nas, fanów League of Legends, przez cały rok czekał na ten niesamowity turniej, jakim są Mistrzostwa Świata. W zasadzie, to dlaczego są one ta...