RNG Uzi
fot. Riot Games

Worlds 2018: Cloud9 bez szans w meczu z Royal Never Give Up

Koniec pierwszego meczu grupy B na Worlds 2018. Royal Never Give Up dość gładko rozprawiło się z Cloud9 i po zaledwie 25-minutowej potyczce zapisało na koncie pierwsze punkty.

Royal Never Give Up 1:0 Cloud9

Choć już w szóstej minucie pierwszą krew przelał Jian „Uzi” Zi-hao, to błyskawicznie wyrównał Eric „Licorice” Ritchie pokonując w walce 1v1 Yana „Letme” Jun-Ze. Mimo to spore problemy miał Zach „Sneaky” Schuderi, który do 10. minuty musiał trzykrotnie odradzać się w fontannie. Ten fakt oraz zdobycie dwóch pierwszych wież przez RNG wysunęło mistrza Chin na bezpieczne prowadzenie.

Rozpędzone Royal Never Give Up zdobywało wieżę za wieżą i zwycięstwo z każdą minutą oddalało się od Cloud9. W 21. minucie padła ostatnia budowla wewnętrzna C9, a wkrótce po tym RNG zdobyło również inhibitor. Do przypieczętowania zwycięstwa Uzi i spółka nie potrzebowali nawet Nashora. Po wyłączeniu z gry Nicolaia „Jensena” Jensena zdobyli drugi inhibitor, a wkrótce po tym pokonali dwóch innych graczy Cloud9 i dopełnili formalności.

Za kilka minut rozpocznie się ostatnie zaplanowane na dziś starcie. O pierwsze zwycięstwo powalczą Mateusz „Kikis” Szkudlareki i Jakub „Jactroll” Skurzyński. Zespół naszych rodaków, Team Vitality podejmie Gen.G w walce o fotel lidera grupy B. To spotkanie będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Po więcej informacji dotyczących Worlds 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
F1

Kto zostanie mistrzem wirtualnej Formuły 1? F1 Esports Series startuje już dziś

Wirtualne i prawdziwe wyścigi posiadają jedną wspólną cechę – mistrz może być tylko jeden. Obrońcą tytułu jest kierowca esportowej sekcji Mercedesa, B...