fot. ESL/Bart Oerbekke

Azjatycka ESL Pro League rozszerzona również o rejon Indii

Trwa ósmy sezon ESL Pro League, w którym ponownie, poza Europą i Ameryką Północną, udział biorą również formacje z Ameryki Południowej i Azji. Ten drugi region został zresztą lekką zmieniony decyzją organizatorów, którzy postanowili rozszerzyć tamtejszą dywizję również o ekipy z Indii.

W pierwszej edycji azjatyckiej Pro Ligi mogliśmy oglądać zespoły z Australii i Nowej Zelandii czy też Chin i państw ościennych, a całość rozgrywana byłą offline. Tym razem zmieniono jednak ten format m.in. wyodrębniając zmagania w Oceanii – teraz główna część rozgrywek, która wyłoni jednego z uczestników lanowych finałów ESL Pro League, odbędzie się w formie online i zagrają w niej tylko cztery ekipy. Dwie pochodzić będą z Chin, jedna z Azji Południowo-Wschodniej i jedna właśnie z Indii. Będzie to triumfator zaplanowanego na 13-14 października ESL India Premiership 2018.

Finały azjatyckiej ESL Pro League będą mieć miejsce 23 października i zastosowana w nich zostanie drabinka pojedynczej eliminacji. Triumfator rozgrywek wystąpi na lanowych finałach ESL Pro League Season 8 w Odense, które zaplanowano na początek grudnia.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Flash Wolves

Zwycięstwo Flash Wolves na start drugiego dnia fazy grupowej Worlds

Druga wygrana Flash Wolves na tegorocznych Mistrzostwach Świata w League of Legends. Tym razem rywalami Kima "Moojina" Moo-jina i kolegów była druga f...