fot. DreamHack

Karsa wraca do składu Flash Gaming

Po blisko rocznej przerwie QiFang „Karsa” Su powraca do Flash Gaming. Chińska organizacja ogłosiła właśnie, że 26-letni zawodnik, który od grudnia znajdował się na ławce rezerwowych, ponownie stał się członkiem składu pierwszej drużyny.

Su to były zawodnik m.in. QeeYou oraz Wings Gaming, a na swoim koncie ma także przygodę jako trener TyLoo. W marcu ubiegłego roku opuścił jednak słynną rodzimą formację, by już jako gracz dołączyć do nowo powstałego Flash. Z ekipą tą sięgnął po triumf w eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2017, a także wystąpił na dwóch Minorach. Niemniej przede wszystkim pod banderą zespołu udało mu się zanotować pierwszy w karierze występ na Majorze – miało to miejsce przy okazji ELEAGUE Major Boston 2018, na który FG uzyskało awans dzięki wcześniejszej rezygnacji TyLoo.

Od kilku miesięcy Karsa współpracował natomiast z EHOME, z którym nie osiągnął jednak większych sukcesów. Teraz zaś Chińczyk powraca z wypożyczenia, by ponownie przywdziać trykot Flash. W składzie zajmie on miejsce Yu „Artilla” Sixiana, który wspomagał drużynę przez ostatni miesiąc jako zmiennik. Ponowny lanowy debiut 26-latka nastąpi już w przyszłym tygodniu przy okazji tegorocznej edycji eXTREMESLAND ZOWIE – podczas niej Flash mierzyć się będzie z Chiefs eSports Club, Beyond Esports oraz Sad Story.

W tej sytuacji skład Flash Gaming prezentuje się następująco:

  • YuLun „Summer” Cai
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • KunHua „LOVEYY” Bai
  • YangYang „ayaya” Zheng
  • QiFang „Karsa” Su
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Azjatycka ESL Pro League rozszerzona również o rejon Indii

Trwa ósmy sezon ESL Pro League, w którym ponownie, poza Europą i Ameryką Północną, udział biorą również formacje z Ameryki Południowej i Azji. Ten dru...