fot. Beşiktaş Esports

Beşiktaş Esports z żeńską dywizją LoL-a. W składzie m.in. Komedyja

Beşiktaş J.K. kolejny raz rozszerza swoją działalność w świecie esportu. Nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że turecki klub podjął współpracę z byłymi zawodniczkami RES Gaming, a wczoraj ogłoszono kolejną żeńską dywizję. Tym razem włodarze Beşiktaş postanowili zakontraktować drużynę League of Legends, w której na co dzień występuje Polka – Olimpia „Komedyja” Cichosz.

Komedyja i jej koleżanki przez ostatnie parę miesięcy reprezentowały barwy ASUS ROG. Ekipa polskiej dżunglerki największym sukcesem zdecydowanie może nazwać swój występ na tegorocznej odsłonie GirlGamer Festival w Portugalii. Zespół Polki dotarł aż do wielkiego finału, gdzie ostatecznie musiał uznać wyższość formacji, w której na co dzień występuje Patrycja „Reniferka” Krumin. Mimo wszystko Komedyja i reszta są aktualnie uważane za jedną z najlepszych żeńskich drużyn w Europie, co z pewnością mocno wpłynęło na decyzję Beşiktaş.

Pełny skład żeńskiej dywizji LoL-a w Beşiktaş e-Sports Club prezentuje się następująco:

Nicole „Wolf” Natasja
Olimpia „Komedyja” Cichosz
Alena „Tifa” Maurer
Natalie „Stratospanda” Kristiansen
Eva „Kyanna” Murn
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Skład AZIO przechodzi do Spacestation i zachowuje miejsce w ECS Season 6

Bardzo szybko nowego pracodawcę znalazł skład, który dotychczas związany był z AZIO eSports. Piątka Amerykanów postanowiła bowiem związać się ze Space...