fot. ESL/Helena Kristiansson

StarSeries i-League Season 6 wchodzi w fazę play-off

Po jednodniowej przerwie powracają emocje związane ze StarSeries i-League Season 6. Kijowski turniej przyniósł nam wiele niespodziewanych rozstrzygnięć – wystarczy wspomnieć, że dwóch ćwierćfinalistów Majora pożegnało się już z grą – a możliwe, że w zanadrzu ma kilka kolejnych niespodzianek.

Fazę pucharową zainaugurują OpTic Gaming i Renegades, czyli dwa zespoły, które zakończyły pierwszy etap zmagań z bilansem 3:1. Faworytami wydają się być Duńczycy, ale pamiętajmy, że ekipa z Antypodów przeszła ostatnio znaczącą przebudowę, co czyni ją nieobliczalnym przeciwnikiem. Kilka godzin później na serwerze pojawi się natomiast ENCE eSports, którego rywalem będzie BIG. BIG, które tym razem nie mogło polegać tylko na grze Owena „smooyi” Butterfielda, bo ten, chociaż grał dobrze, nie zachwycał w aż tak wielkim stopniu, jak na FACEIT Majorze.

W kolejnej parze zobaczymy natomiast Vega Squadron i Fragsters, czyli dwie nie najwyżej notowane formacje, które utarły nosa kilku faworytom. Wszak Vega ma na swoim koncie zwycięstwa nad OpTic Gaming, Gambit Esports czy HellRaisers, zaś duńska piątka ograła m.in. swoich rodaków z North. A skoro już przy North jesteśmy – także tę drużynę dane nam będzie zobaczyć dziś w akcji. Łatwo jednak nie będzie, bo Skandynawowie awansowali dopiero z bilansem 3:2, zaś naprzeciwko nich stanie NRG Esports, które nie poznało jeszcze smaku porażki na ukraińskiej ziemi.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 października
09:00 OpTic Gaming vs Renegades BO3
12:00 ENCE eSports vs BIG BO3
15:00 Vega Squadron vs Fragsters BO3
18:00 NRG Esports vs North BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu. Po więcej informacji na temat StarSeries i-League Season 6 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
crown

Czy Gen.G jest w stanie odrobić straty? Dzisiaj trzeci dzień fazy grupowej Worlds

Wczoraj mogliśmy doświadczyć ogromnych emocji z udziałem europejskich formacji na Worlds 2018. Obydwie drużyny z Polakami w składzie niestety przegrał...