smeb
fot. Riot Games

kt Rolster znów udowadnia swoją wyższość na Worldsach. MAD Team z kolejną porażką

Mistrzowie koreańskich rozgrywek kolejny raz zaprezentowali swoją prawdziwą siłę na Worldsach. kt Rolster zdeklasowało MAD Team w swoim dzisiejszym spotkaniu i na ten moment okupuje pierwsze miejsce w swojej grupie.

MAD Team 0:1 kt Rolster

Już w pierwszych minutach kt Rolster pokazało, że lepiej kontroluje wszelkie ruchy przeciwnika na mapie, podejmując Piekielnego Smoka od razu, gdy tylko zauważyło, że przeciwny dżungler jest zbyt daleko, aby zareagować. Swoją wyższość nad oponentem Go „Score” Dong-bin udowodnił zaledwie trzy minuty później, zgarniając pierwszą krew na górnej alejce. Mistrzowie LCK nie zamierzali się zatrzymywać i raz po raz pokazywali o wiele lepsze makro, dzięki czemu błyskawicznie uciekli rywalom z wynikiem.

Nie musieliśmy długo czekać, aby kt Rolster zgładziło Heraldzicę, dzięki której bez większego problemu zniszczyli dolne wieże i wyszło na prowadzenie rzędu ośmiu tysięcy sztuk złota. MAD Team wyglądało w tym meczu, jakby zapomniało po co w ogóle przyjechało do Korei Południowej. Nic więc dziwnego, że zaledwie kilka minut później uległo w walce drużynowej i musiało pogodzić się z utratą Nashora na rzecz kt Rolster. Z pomocą fioletowego wzmocnienia reprezentanci LCK z łatwością wtargnęli do przeciwnej bazy i wykończyli rywali.

Za chwilę zobaczymy kolejne spotkanie rozgrywane w ramach fazy grupowej Worlds 2018. Na Summoner’s Rift zmierzą się Team Liquid oraz EDward Gaming. Transmisja z Mistrzostw Świata dostępna jest pod tym adresem. Pełny harmonogram zawodów oraz inne informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports Superpuchar

AGO musi, PACT może – zapowiedź półfinału ESL Mistrzostw Polski

Choć starcie AGO Esports z PACT trzeba rozważać w kategorii walki Dawida z Goliatem, to jednak nie można odbierać szans mniej doświadczonemu zespołowi...