PACT
fot. ESL

ToM223 na stałe dołącza do zespołu PACT

PACT zyskało nowego zawodnika. Tomasz „ToM223” Richter od dziś oficjalnie stał się częścią zespołu, z którym w miniony weekend wywalczył drugie miejsce podczas finałów 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Przygoda ToMa z obecną drużyną rozpoczęła się 2 września, kiedy zastąpił przesuniętego na rezerwę Konrada „koyota” Hadałę. Od tego czasu Richter wsparł PACT między innymi w czasie Games Clash Masters w Gdyni, gdzie uległ on graczom Teamu Kinguin już na etapie fazy grupowej. Szansa na rewanż nadarzyła się jednak już w czasie ESL MP w Poznaniu, po pokonaniu w półfinale AGO Esports. Ostatecznie Pingwiny okazały się zbyt silne, ale Tomasz „ToM223” Richter i tak pokazał bardzo dobrą dyspozycję i niewątpliwie przyczynił się do sukcesu swojej nowej formacji.

Potwierdził to również jeden z reprezentantów polskiej ekipy – Michał „MOLSI” Łącki. W wywiadzie udzielonym na Poznań Game Arena MOLSI przyznał, że ToM bardzo dobrze wpisał się w resztę drużyny i nie ma powodów do zmiany tej decyzji. Dzięki temu Richter zapewnił sobie stałe miejsce w nowym zespole przynajmniej do końca tego roku.

W tej sytuacji obecny skład PACT prezentuje się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Tomasz „ToM223” Richter
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wrobelek wygrywa polskie finały Red Bull M.E.O. by ESL

Jakub „Wrobelek” Wróbel sięgnął po tytuł mistrzowski polskich finałów Red Bull M.E.O. by ESL. Zawodnik organizacji PRIDE z łatwością rozprawił się z r...