A83650
fot. Blizzard

Wraca 17. sezon ESL MP w Hearthstone’a. Dziś starcia w ramach grupy C

Za nami CS:GO oraz League of Legends, pora zatem na kolejne pojedynki w ramach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone’a. Czy po wyrównanych starciach w ramach grupy B, dzisiejsze potyczki zbioru C okażą się równie wymagające?

Dziś stolik w tawernie będzie świadkiem starć naprawdę dużego kalibru. Do akcji wkraczają bowiem dwaj gracze Illuminar Gaming. Łukasz „Tuttek” Lipka oraz Kacper „A83650” Kwieciński do niedawna reprezentowali nasz kraj w tegorocznym Hearthstone Global Games. Teraz spotkają się w bratobójczym boju o miejsce w dalszym etapie ESL MP. Czy faworyci grupy staną na wysokości zadania? A może to Jakub „J4kubb” Romanowski i Łukasz „luuki322” Flak lepiej rozegrają swoje partie?

Drabinka grupy C na ten moment prezentuje się następująco:

Mecze grupy C startują o godzinie 18:00. Wszystkie spotkania będą transmitowane w ESL.TV Polska. Komentarzem zajmą się Tomasz „Kamahl” Zarzeczny oraz Mateusz „Dziany” Karwat, a sama pula nagród rozgrywek to aż 20 000 złotych.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sytuacja w normie, czyli PACT i Kinguin znów walczą w ESEA MDL

Trzeci tydzień października upływa nam pod znakiem zmagań polskich zespołów w ESEA Mountain Dew League Season 29. Dziś na serwerze znów pojawią się bo...