sebekx
fot. ESL

Sebekx zastąpi Roisona w Szacie Maga!

Tydzień temu Vodafone Giants ogłosiło, że zakontraktowało Michała „Roisona” Dubiela na czas trwania Iberian Cup. Wtedy nie wiedzieliśmy czy Dubiel będzie mógł kontynuować grę w Szacie Maga w polskich ligach, aczkolwiek dziś włodarze Ultraligi ogłosili, że midlaner nie pojawi się w rozgrywkach. Jego miejsce w Szacie Maga zajmie z kolei były reprezentant Illuminar Gaming, Sebastian „Sebekx” Smejkal.

Smejkal to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników polskiej sceny League of Legends, który na swoim koncie ma występy w takich formacjach jak mousesports, Team Kinguin czy Illuminar Gaming. Nie ulega zatem wątpliwości, że był on najlepszym możliwym wyborem dla Szaty Maga w zaistniałej sytuacji. Sebekx wielokrotnie udowadniał bowiem, że jest wybitnym midlanerem, a jego ogromne doświadczenie oraz inne spojrzenie na grę z pewnością przyczyni się do kolejnych sukcesów SM. Warto w tym miejscu zaznaczyć także, iż Sebekx wkrótce będzie miał okazję zmierzyć się z Markiem „Humanoidem” Brázdą, który wygryzł go ze składu trzykrotnych ESL Mistrzów Polski.

Szata Maga nie zaprezentowała się z najlepszej strony podczas finałów 17. sezonu ESL MP w League of Legends. Przed play-offami w Poznaniu podopieczni Marka „MenQ” Dziemiana zapowiadali walkę z Illuminar Gaming w wielkim finale, a tymczasem ulegli już w półfinałowym starciu z Pompa Teamem, przegrywając wówczas wynikiem 1:3. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że roszada w składzie wprowadzi nieco świeżości do składu, a sam Sebekx godnie zastąpi Roisona.

Pełny skład Szaty Maga prezentuje się następująco:

Tobiasz „Agresivoo” Ciba
Karol „t4nky” Słomka
Sebastian „Sebekx” Smejkal
Damian „defles” Filipow
Robert „Erdote” Nowak

Pierwsza kolejka Ultraligi startuje już w najbliższy poniedziałek, 22 października. Wtedy też będziemy mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć Sebekxa w trykocie Szaty Maga. W inauguracyjnej kolejce Ultraligi Smejkal i jego kompani zmierzą się z Wisłą Płock oraz Valkiria Esports. Transmisję ze wszystkich spotkań ligi organizowanej przez Polsat Games będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale stacji oraz m.in. na platformie Twitch.tv.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
A83650

Wraca 17. sezon ESL MP w Hearthstone'a. Dziś starcia w ramach grupy C

Za nami CS:GO oraz League of Legends, pora zatem na kolejne pojedynki w ramach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone'a. Czy po wyrównanych st...