Vegi PACT
fot. ESL

PACT mocniejsze od aAa w ESEA MDL

PACT po raz kolejny wygrywa w ESEA Mountain Dew League Season 29. Polska piątka dość pewnie pokonała oparte na francuskich zawodnikach against All authority i nieznacznie przesunęła się w górę tabeli.

PACT
16 : 6 against All authority

(ESEA Mountain Dew League S29)
16 11 Nuke 4 6
5 2

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla naszej rodzimej formacji, która zainkasowała trzy pierwsze oczka. Chwilę później Polacy się jednak zdekoncentrowali i stracili całą wypracowaną przewagę. Na całe szczęście piątka znad Wisły szybko odzyskała wigor i i zdominowała końcówkę pierwszej części gry. Po zmianie stron druga drużyna 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski dołożyła na swoje konto rundę pistoletową i błyskawicznie osiągnęła pułap trzynastu punktów. aAa podjęło jeszcze desperacką próbę zmniejszenia strat, ale dzięki sporej zaliczce PACT nie miało większych problemów z zakończeniem meczu.

Już na godzinę 20:00 zaplanowany jest początek kolejnego starcia w ESEA MDL z udziałem kolejnej polskiej drużyny. Plasujący się na drugim miejscu w tabeli Team Kinguin podejmie bowiem Chaos Esports. Polska transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na kanale ESL Polska na Twitchu.

Aktualizacja: Mecz Teamu Kinguin z Chaos Esports w ramach ESEA MDL został przełożony na 23 października. 

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czwarta impreza spod znaku SUPER GAME e-sport w Sztumie

Radom, Szczecin, Konin – co łączy te trzy miasta? W każdym z nich w ostatnich miesiącach odbywała się impreza z serii SUPER GAME e-sport. Teraz do teg...