fot. SUPER GAME e-sport

Czwarta impreza spod znaku SUPER GAME e-sport w Sztumie

Radom, Szczecin, Konin – co łączy te trzy miasta? W każdym z nich w ostatnich miesiącach odbywała się impreza z serii SUPER GAME e-sport. Teraz do tego grona dołączy również Sztum, który w trzeci weekend października gościć będzie zawodników walczących o kolejne punkty w międzyszkolnych rozgrywkach.

Najważniejsza będzie oczywiście czwarta już odsłona zmagań o mistrza sezonu 2018/19 w ramach HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie. Jak zawsze na miejscu czekać będzie również strefa free2play oraz cogodzinne turnieje indywidualne w takie gry, jak choćby League of Legends czy też FIFA 18. Na tym zresztą nie koniec, bo wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport sygnowanym przez markę TAG Heuer.

Na miejscu dostępne będą następujące produkcje:

  • Counter Strike: Global Offensive
  • FIFA 18
  • Symulator rajdowy Gran Turismo Sport
  • Quake Champions
  • League of Legends

SUPER GAME e-sport w Sztumie odbędzie się 19 i 20 października w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego (ZOZ), która znajduje się przy ul. Reja 12. Wstęp na imprezę będzie darmowy. Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na prowadzonym przez SUPER GAME e-sport fanpage’u na Facebooku oraz stronie internetowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny turniej z cyklu DreamHack Masters odbędzie się w Dallas

Przez ostatnie kilka tygodni niemal co chwilę dowiadujemy się o ogłoszeniu kolejnego turnieju w Counter-Strike'a. Dzisiejszego popołudnia podobną info...