fot. ESGA

A83650 w play-offach ESL MP, dziś pierwsze mecze grupy D

Wczoraj doszło do pierwszych trzech spotkań w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone’a. Dwie potyczki wygrał Kacper „A83650” Kwieciński, dzięki czemu zapewnił już sobie miejsce w ćwierćfinale rozgrywek. Dziś natomiast czekają nas pojedynki w zborze D.

W pierwszej rundzie A83650 pojedynkował się z Jakubem „J4KUBBEM” Romanowskim, który bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę podopiecznemu Illuminar Gaming. Najlepiej świadczyć może o tym fakt, że mecz zakończył się dopiero po pięciu mapach. Łukasz „Tuttek” Lipka poszedł w ślady kolegi z drużyny i w półfinale WB wygrał z Łukaszem „luukim322” Flakiem. Bratobójczy mecz zawodników iHG o awans do play-offów zakończył się natomiast zwycięstwem Kwiecińskiego.

Aktualna sytuacja w grupie C przedstawia się następująco:

Dziś natomiast rywalizację o miejsce w TOP8 rozpoczna zawodnicy, którzy trafili do zbioru oznaczonego literą D. Najpierw Łukasz „Lucken” Szczypiór zmierzy się z Mateuszem „Orlo” Orzelem, zaś później Kacper „Mistrzwujo” Czaczyk stanie w szranki z Grzegorzem „Sevelem” Wroną. Po dzisiejszych potyczkach poznamy kolejnego uczestnika ćwierćfinałów ESL MP.

Oto jak prezentuje się drabinka zbioru D:

Piątkowa rywalizacja wystartuje o 18:00, a transmisja dostępna będzie na Twitch.tv/ESL_PL. Komentarzem zajmą się Tomasz „Kamahl” Zarzeczny oraz Mateusz „Dziany” Karwat.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Natus Vincere wiceliderem ESL Pro League po czwartkowych meczach

Wczorajsze zmagania w ESL Pro League Season 8 dla niektórych były naprawdę męczące. To można powiedzieć chociażby o Natus Vincere, które w kilka godzi...