fot. Owly Six

MATTH oficjalnie kończy karierę

Mateusz „MATTH” Prymas, jeden z najbardziej znanych graczy polskiej profesjonalnej sceny Overwatch, kończy karierę. O swojej decyzji MATTH poinformował wczoraj na oficjalnym profilu w serwisie Twitter, podając jednocześnie powody takiego posunięcia.

Jednym z nich ma być wypalenie oraz niemożność gry w związku z kiepskim stanem, w jakim znajduje się obecnie kompetytywny aspekt OW. Dodatkowo MATTH wskazał także, że poza Overwatch League bardzo trudno o odpowiednie wynagrodzenie dla zawodników. W związku z tym Polak chce teraz skupić się na prawdziwych życiowych celach. Nie odwiesza jednak myszki całkowicie, bowiem ma zamiar nadal udzielać się w World of Warcraft.

Mateusz Prymas karierę profesjonalnego gracza rozpoczął już w roku 2016, występując wtedy w polskiej formacji OW.QQ. Swego czasu był on również stawiany wśród dziesięciu najlepszych graczy światowego Overwatcha. MATTH jest ponadto jedynym polskim graczem, który dwukrotnie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Obronić honor regionu – Afreeca Freecs kontra Cloud9

Pierwszy dzień zmagań w ćwierćfinałach za nami, a to oznacza, że możemy przejść do kolejnych dwóch spotkań, które wyłonią nam dwa następne zespoły, kt...