Shikuni i PetricK
fot. ESL

PetricK i Shikuni bronią tytułu Red Bull Wjazd na Bramkę

Zakończyły się tegoroczne finały Red Bull Wjazd na Bramkę w Rocket League. Podobnie jak rok temu najlepsi okazali się Patryk „PetricK” Krzywda i Rafał „Shikuni” Goncerzewicz, którzy w całym turnieju stracili tylko jeden punkt. Sztuka ta udała się duetowi hej1, czyli Arabowi i kublikowi, którzy ostatecznie zajęli drugą lokatę. Najniższy stopień podium przypadł duetowi Revengers w składzie k1npatsu i bruz.

PetricK i Shikuni tworzący parę 200k i provident od samego początku uznawani byli za faworytów, a częstym pytaniem było: kto zajmie drugie miejsce? Mimo tego obrońcy tytułu nie mogli pozwolić sobie na błędy, co wykazał wielki finał. Najbardziej wyrównany i emocjonujący set tego finału padł łupem właśnie srebrnych medalistów. Widownia doceniła także drugi półfinał oraz mecz o trzecie miejsce. Oba spotkania przegrał duet 2hard2pass, ale w obu przypadkach udało im się wygrać po dwie rundy.

Klasyfikacja końcowa oraz dokładne wyniki Red Bull Wjazd na Bramkę 2018 dostępne są w relacji prowadzonej przez serwis Cybersport.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rekkles

Czy zobaczymy dwie europejskie formacje w półfinałach Worlds? Fnatic powalczy jutro z EDG

Po dzisiejszych niesamowitych emocjach związanych ze zwycięstwem G2 Esports, już jutro będziemy świadkami kolejnej europejsko-chińskiej rywalizacji. O...