fot. ESL

LDLC wygrywa GG.BET Shuffle i zgarnia ostatnie wolne miejsce na IEM Chicago

Znamy już komplet uczestników Intel Extreme Masters Chicago 2018. Dziś do grona drużyn, które na początku listopada pojawią się w USA, dołączył bowiem Team LDLC.com, który okazał się najlepszy w internetowym turnieju GG.BET Shuffle.

W trwających niemal miesiąc rozgrywkach wystartowało wiele znanych zespołów takich jak na przykład G2 Esports czy Heroic. Ekipy te podobnie jak AGO Esports i Virtus.pro musiały jednak uznać wyższość rywali we wcześniejszych fazach rywalizacji, a do wielkiego finału oprócz triumfatorów ESL Pro European Championship dotarło jeszcze OpTic Gaming.

Decydujący pojedynek rozpoczął sie od Overpassa gładko wygranego przez formację ze Skandynawii, jednak François „AmaNEk” Delauney i spółka nie wywiesili białej flagi. Piątka z Europy Zachodniej zaprezentowała się ze świetnej strony na Mirage’u i losy całego turnieju miały rozstrzygnąć się na Trainie. Tam wreszcie byliśmy świadkami zaciętej walki, która w ostatecznym rozrachunku zakończyła sie minimalną wygraną LDLC.

Tak prezentuje się pełna lista uczestników IEM Chicago 2018:

Astralis AVANGAR BIG eUnited
FaZe Clan Fnatic Team Liquid Luminosity Gaming
MIBR mousesports MVP PK Natus Vincere
North NRG Esports Renegades  Team LDLC.com

IEM Chicago 2018 odbędzie się między 6 a 11 listopada. W puli nagród zawodów zaliczanych do cyklu Intel Grand Slam znajdzie się 250 tysięcy dolarów. Faza pucharowa zmagań zostanie rozegrana w Wintrust Arenie mogącej pomieścić nawet 10 tysięcy widzów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Shikuni i PetricK

PetricK i Shikuni bronią tytułu Red Bull Wjazd na Bramkę

Zakończyły się tegoroczne finały Red Bull Wjazd na Bramkę w Rocket League. Podobnie jak rok temu najlepsi okazali się Patryk "PetricK" Krzywda i Rafał...