Czas na kolejne turnieje z serii Go4. W tym tygodniu Hearthstone, LoL, FIFA19 i CS:GO

Zainaugurowana zaledwie kilka dni temu jesienna seria turniejów Go4 w tym tygodniu będzie miała swoją kontynuację. Na najbliższe dni zaplanowano kolejne otwarte rozgrywki w kilka różnych tytułów, dzięki którym można się przybliżyć do zdobycia nagród pieniężnych i rzeczowych.

Pierwsze zmagania odbędą się już jutro, a wezmą w nich udział gracze Hearthstone’a. Tym razem walka odbywać się będzie wyłącznie o punkty rankingowe i konta ESL Premium, ale już w finałach miesiąca do wygrania będzie w sumie 1150 PLN oraz nagrody rzeczowe. Środa to dzień rywalizacji w FIFA 19 i League of Legends. Na najlepszego gracza listopada w produkcję EA Games czekać będzie aż 1000 PLN, podczas gdy w LoL-u do zdobycia będzie 2000 PLN.  Na sobotę czas powinni zarezerwować natomiast gracze CS:GO. Właśnie w ten dzień o 18:00 wystartują bowiem drugie kwalifikacje, z których dwie najlepsze drużyny awansują do finału miesiąca, a tam czekać będą na nich nagrody o wartości ponad 2500 PLN.

Harmonogram turniejów Go4 na najbliższe dni:

Wszystkie informacje na temat jesiennej serii turniejów Go4 oraz linki do zapisów znajdziecie na dedykowanej stronie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ghost w miksowym składzie awansuje na światowe finały WESG 2018

Wczoraj wyłoniony został trzeci uczestnik światowych finałów World Electronic Sports Games 2018. Końca dobiegł bowiem rozgrywane w Kanadzie miejscowe...